Słupki ze stali nierdzewnej

Słupki ze stali nierdzewnej dostępne w naszej ofercie to produkt wykonany z najwyższej jakości stali odpornej na korozję w związku z czym mogą być wykorzystywane w wieloraki sposób nawet w środowisku narażonym na działanie czynników, które na inne materiały wywierają destrukcyjny wpływ.

Nasze słupki ze stali nierdzewnej mogą być stosowane zarówno jako wolnostojące, ale nasze oferta obejmuje także słupki, które znakomicie sprawdzają się w formie gotowego elementu balustrad. Dzięki obszernemu wachlarzowi modeli zróżnicowanych pod względem typu mocowania, kształtu, rozmiaru, a także wyglądu stali nierdzewnej (polerowana, szlifowana) każdy Klient może wybrać słupki, które w pełni sprostają Jego oczekiwaniom i wpasują się w przestrzeń, w której zostaną zamontowane. Słupki z nierdzewki sprawdzą się obecnie doskonale w wielu projektach i na szeroką skalę są wykorzystywane np. jako słupki uliczne, chodnikowe, parkingowe czy wspomniane elementy balustrad.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Gwarantujemy, że proponowane przez nas słupki to wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością.