Akcesoria techniczne

Firma inox4you oferuje również Państwu akcesoria techniczne ze stali nierdzewnej np. do produkcji balustrad. Materiałem wykonania wszystkich produktów jest wysokiej klasy stal nierdzewna, odporna na nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, niepodatna na jakąkolwiek korozję. Użycie proponowanych przez nas akcesoriów zapewnia więc długowieczność, stabilność konstrukcji oraz jej dobry wygląd.

Głównymi odbiorcami naszych produktów są;

  • producenci balustrad
  • producenci mebli szklanych
  • producenci reklam

­

W naszej ofercie znajdą Państwo artykułu takie jak:

  • zaślepki rur i profili
  • rozety montażowe
  • rozety maskujące
  • nakrętki mocujące punktowe
  • rotule
  • krążki UV

Wszystkie oferowane przez nas produkty wyprodukowane zostały z najlepszej stali nierdzewnej i spełniają wszelkie normy oraz parametry techniczne, co gwarantuje pełną kompatybilność oraz bezpieczeństwo ich stosowania. Szczegółowa oferta oraz specyfikacja oferowanych akcesoriów dostępna jest również u naszego konsultanta. Zapraszamy więc do kontaktu mailowego, telefonicznego, bądź też bezpośrednio z naszym handlowcem. Wspólnie z nim będziecie mieli Państwo szansę na wybranie najlepszej dla siebie opcji produktowej i personalizację zamówienia.

 

 AKCESORIA DO PRODUKCJI BALUSTRAD

elementy balustrad

ZAŚLEPKI DO RUR I PROFILI ZE STALI NIERDZEWNEJ

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również zaślepki rur ze stali nierdzewnej. Są to wyroby, które zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali odpornej na korozję, w związku z czym są odporne na działanie wszelkich destrukcyjnych czynników. Proponowane przez nas zaślepki dedykowane są do zabezpieczenia rur oraz profili różnego rodzaju, a szeroka gama kształtów i rozmiarów pozwala na dopasowanie ich do wielu elementów.

Zaślepki rur ze stali nierdzewnej dostępne w naszej ofercie są nie tylko produktem funkcjonalnym, ale również prezentują się efektownie w każdych warunkach. Stal nierdzewna w oparciu, o którą zostały wyprodukowane to materiał szeroko stosowany zarówno we wnętrzach o charakterze przemysłowym jak i mieszkalnych, dzięki czemu nasze zaślepki znakomicie sprawdzą się przy realizacji każdego projektu.
Wybór zaślepek, które możemy Państwu zaoferować to gwarancja trwałości, efektownego wyglądu i rozlicznych opcji zastosowania, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z naszej oferty.

 

zaślepki rur do wspawania

 

zaslepki profili

 

zaślepki z otworem centralnym

 

ZAŚLEPKI RUR WBIJANE

ROZETY I STOPY MONTAŻOWE ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

płytki montażowe

STOPA MONTAŻOWA FI 100

STOPA MONTAŻOWA 100X100

ROZETY MASKUJĄCE  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

ROZETA MASKUJĄCA 2MM

 

ROZETY MASKUJĄCE SZLIF POLER

 

PRZELOTKI – UCHWYTY BOCZNE  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

PRZELOTKI

 

UCHWYTY PUNKTOWE DO SZKŁA  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

Uchwyty punktowe do szkła ze stali nierdzewnej, które dostępne są w naszej ofercie charakteryzuje wysoka odporność, efektowny wygląd oraz najwyższej jakość stal, z której zostały wykonane. Proponowanie przez nas uchwyty przeznaczone są do mocowania tafli szkła, które są nieodzownym elementem wielu typów balustrad, ale również wszelkiego rodzaju powierzchni przeszklonych jak np. witryny bądź kabiny prysznicowe. Nasze uchwyty punktowe do szkła ze stali nierdzewnej to produkt najwyższej jakości, który zapewnia bardzo stabilne mocowanie, dzięki czemu zainstalowane szło jest stabilne, a cała konstrukcja, w której zostało zamocowane jest bezpieczna.
Asortyment uchwytów punktowych do szkła ze stali nierdzewnej obejmuje bogatą paletę rozmiarów, aby każdy Klient mógł dopasować produkt pod kątem swoich potrzeb. Ponadto uchwyty posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu możliwość konfiguracji jest bardzo duża.
Stal nierdzewna w oparciu, o którą wykonane są nasze uchwyty jest materiałem bardzo trwałym, odpornym na działanie czynników atmosferycznych, a więc uchwyty punktowe do szkła ze stali nierdzewnej można z powodzeniem wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nasi Klienci mogą wybierać pośród modeli ze stali polerowanej oraz szlifowanej, a my zapewniamy, że uchwyty do szkła, które oferujemy spełnią optymalnie swoją rolę i będą doskonale współgrać z przestrzenią, w której zostaną zastosowane.

 

UCHWYTY PUNKTOWE DO SZKŁA F I30 FI 50

 

UCHWYTY BOCZNE DO SZKŁA  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

 

UCHWYT BOCZNY DO SZKŁA 40X50

 

UCHWYT DO SZKŁA BOCZNY 45X45

 

NAKRĘTKI MOCUJĄCE PUNKTOWE  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

NAKRĘTKI MOCUJĄCE SZKŁA ROTULA

 

KRĄŻKI UV  ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

Krążki UV zajmują w ofercie naszej firmy bardzo ważną pozycję, ponieważ liczne możliwości ich wykorzystania powodują, że obecnie wśród Klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Chcąc zapewnić asortyment najwyższej jakości proponujemy krążki UV produkowane w oparciu o wysokogatunkową stal nierdzewną, a wachlarz modeli w obrębie krążków UV, które dostarczamy jest bardzo bogaty, dzięki czemu każdy Klient może wybrać produkt optymalny pod kątem konkretnych wymagań.
Element jakim są krążki UV cieszy się tak dużą popularnością dzięki swojej trwałości, walorom wizualnym, ale również dzięki spoinie UV (utwardzanej promieniami ultrafioletowymi) z pomocą, której krążki łączne są z innymi materiałami. Krążek i wspomniana spoina UV pozwalają uzyskać połączenie całkowicie bezbarwne, które przede wszystkim stosuje się w zestawieniu ze szkłem.
Krążki UV w swojej budowie posiadają gwintowany trzpień co pozwala na ich łącznie z elementami wykonanymi z innych surowców. Nasze krążki najczęściej stosowane są do łącznie elementów szklanych jak np. blaty stołów, gabloty, półki czy lustra. Najwyższa jakość stali nierdzewnej, z której wykonujemy krążki UV pozwala na użycie ich wewnątrz jak i na zewnątrz bez obaw o korozję, a szeroki asortyment kształtów i rozmiarów daje każdemu Klientowi możliwość optymalnego wyboru, dopasowanego do określonych potrzeb

 

KRĄŻKI UV

 

 

WYSYŁKA W 24h

indeks

Zamówienia można składać  telefonicznie lub e-mail.

 

Wykonujemy usługi cięcia laserem

oraz usługi na automatach tokarskich CNC

 

 

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW !!!

PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN !!!